Касові апарати та фіскальні реєстратори

 

Касові апарати (РРО) призначені для автоматизації обліку руху товару і грошей на  підприємствах, в сфері торгівлі ,в ресторанному бізнесі, в сфері послуг.  На даний час у всіх моделях РРО є вбудований GPRS модем і при наявності відповідного  програмного забезпечення можна керувати роботою такого РРО віддалено. Придбавши РРО в нас, Ви отримаєте всі необхідні документи для реєстрації його в ДПІ, а також укладаємо договір на сервісне-технічне обслуговування і здійснюємо підключення РРО до еквайєра, для передачі звітньої інформації на сервер ДПІ.  На всю фіскальну техніку, яку Ви придбаєте, наш центр сервісного обслуговування надає гарантію заводу виробника.

Касові апарати (РРО) в залежності від умов використання поділяються на портативні та стаціонарні. Портативні в більшості випадків використовуються там де є обмеження в плоші місця, або є необхідність його мобільного використання (парковки, автоперевезення, ринок та ін). Стаціонарні апарати розраховані на більш інтенсивне використання, мають посилену клавіатуру та мають індикатор клієнта. 

Фіскальні реєстратори (фіскальні принтери) працюють в комлексі компютерно-касової POS-системи. Фіскальний реєстратор є дуже хорошим вибором для тих, хто вирішив автоматизувати процес торгівлі у себе на підприємстві. Саме поєднання його з POS-системою робить роботу касира продуктивнішою, виключає помилки при продажі та збільшує швидкість обслуговування клієнтів чи покупців.