Обладнання Ajax

 

Ajax Systems заснована в 2011-му році. Через п’ять років стала виробником найпотужнішої бездротової системи безпеки не тільки в Європі, а і далеко за її межами. На сьогоднішній день продукцію компанії можна придбати в більш ніж семидесяти країнах світу.

Ajax StarterKit
ППК Ajax Hub

Набір StarterKit білого та/або чорного кольору на вибір) включає в себе стандартний набір обладнання, якого  вистачить на 90 % об’єктів: в квартирі, офісі, на складі і т. д. Входять: централь Ajax Hub (Аякс Хаб), датчик руху MotionProtect, датчик відкриття дверей/вікна DoorProtect і брелок управління SpaceControl.

Ajax Hub – охоронна централь, що відповідає за обробку сигналів і передачу їх на пристрої власників системи і, якщо об’єкт підключений під спостереження на пульт централізованого спостереження, на охоронну компанію.

Датчик руху Ajax MotionProtect

MotionProtect – внутрішній (для розміщення у приміщенні) бездротовий датчик руху, завдання якого зафіксувати пересування об’єкта (зловмисника) в радіусі своєї дії.

MotionProtect Plus – трохи більш досконале обладнання, а ніж звичайний MotionProtect завдяки вбудованому мікрохвильовому сенсору. Таким чином він має додатковий захист від хибного спрацьовування сигналізації, викликаного роботою кондиціонера, світловим відблиском і т.д.

 

DoorProtect

DoorProtect – внутрішній бездротовий датчик відкриття дверей або вікна. DoorProtect Plus на відміну від базового володіє вбудованим сенсором удару, а також вміє враховувати кут нахилу.

StreetSiren

StreetSiren – бездротова вулична сирена. Працює пристрій як при високих температурах, так і до – 20°С, має вбудований захист від пилу і вологи, живлення від основного джерела – вбудованої батареї, вистачить до 5 років безперебійної роботи (існує можливість живлення сирени від мережі), рівень шуму при спрацьовуванні досягає 113 дБ.

FireProtect
CombiProtect

CombiProtect – внутрішній комбінований бездротовий датчик. За своїми характеристиками повторює MotionProtect Plus, з тією лише різницею, що зазначений датчик завдяки спеціальному чутливому елементу можна контролювати цілісність скла (розбиття).

MotionProtect Outdoor

MotionProtect Outdoor – вуличний бездротовий датчик руху, основним завданням якого є фіксація пересування зловмисника по периметру об’єкта. Здатен вловити рух об’єкта на відстані до п’ятнадцяти метрів.

HomeSiren

HomeSiren – бездротова внутрішня сирена. На відміну від StreetSiren не має додаткового захисту від зовнішнього природного впливу, а також менший термін роботи від батарей, який становить до п’яти років.

SpaceControl

SpaceControl – невеликий брелок управління системою.

FireProtect – бездротовий пожежний датчик для приміщень, націлений на детекцію диму, виявлення різкого підвищення температури. FireProtect Plus за всіма своїми характеристиками повторює звичайний FireProtect, з тією лише різницею, що вміє відстежувати наявність чадного газу.

Датчик LeaksProtect
KeyPad

KeyPad – більш традиційний метод управління режимами сигналізації, виконаний у форматі внутрішньої бездротової клавіатури. Як правило, її встановлюють при вхідних дверях. Вбудований захист проти підбору пароля заблокує будь-яку можливість зняття об’єкта з-під охорони після декількох невірних вводів коду доступу.

Враховуючи загальну зношеність системи водопостачання в Україні, важливою є можливість оповіщення в разі протікання. Рішення є – бездротовий датчик протікання LeaksProtect. Встановити зазначений датчик може буквально хто завгодно, адже для його установки досить лише покласти детектор на підлогу у місці, де він швидше зможе вловити протікання (під трубою, у ванній кімнаті тощо).